0216 484 44 59
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Edis Pharma Ailesi Hakkında

İnsan sağlığı üzerine ürünleri sunuyor olmanın sevinci, bilinci ve sorumluluğu ile her zaman KALİTE, GÜVEN VE MARKA olmayı hedef belirlerken, bu doğrultuda disiplinden ödün vermeden azimle çalıştık. Mesleki olarak yılların getirmiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile yenilikçi ve öncü ürünlerimizle ilaç piyasasında yerimizi aldık. Türkiye‘de hedeflediğimiz pazar payına samimi,dinamik, öngörülü saha kadromuzla stratejik planlamalarımızla kısa sürede ulaşıp hedefimizin bir parçası olan global pazarlara açılmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Misyonumuz

Yenilikçi ve Hasta odaklıyız

İnsan sağlığı ve yaşam kalitesi için yenilikçi ürünlerimiz ve hasta odaklı sosyal sorumluluk bilincimizle sağlık sektörünün KALBİ olmayı amaçlıyoruz. Hedefimiz, daima iyiyi ve yeniyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla her zaman beklentileri aşarak yeni standartlar oluşturmaktır.

Vizyonumuz

İlaçta dünya markası olmak için azimle, kararlılıkla çalışıp, kaliteden ödün vermeden öncelikle Türkiye pazarında sonrasında global pazarda en çok tercih edilen ürünler üreterek insanlığa hizmet sunmak.